Minecraft یا ماین کرافت چیست؟

Minecraft یا ماین کرافت چیست؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

Minecraft یا ماین کرافت چیست؟

Minecraft یا ماین کرافت چیست؟

دانلود بازی Minecraft برای کامپیوتر یکی از پرفروش ترین بازی های ویدئویی در تمام دوران است اما شروع با آن می تواند کمی وحشتناک باشد ، چه رسد به اینکه حتی چرا این محبوبیت را هم درک کنیم. در این نسخه از آموزش How-To Geek قصد داریم به شما کمک کنیم تا بازی را شروع کنید (یا حداقل درک کنید که چرا بچه های شما آنقدر دوست دارند.

با وجود ظاهر ساده آن ، در Minecraft اتفاقات زیادی در حال وقوع است. این می تواند گیج کننده باشد اما نگران نباشید ، ما یک سری درس را برای شما قرار داده ایم که از دانستن یک چیز واحد درباره بازی تا گیم پلی پیشرفته استفاده نکنید. این شامل ایجاد نقشه های سفارشی ، ساخت دستگاه ها و سازه های درون بازی و همچنین رونق گرفتن در حالت Survival دشوار است.

امروز می خواهیم Minecraft را نصب و راه‌اندازی کنیم تا شما را در سریعترین زمان ممکن بازی و لذت ببریم. پس از آن ، ما دروس روزانه متمرکز بر بهینه سازی بازی ، یادگیری در مورد همه زمین های جالب و موجودات و جنبه های پیشرفته تر گیم پلی مانند تنظیم یک بازی چند نفره محلی ، شخصی سازی ظاهر درون بازی شما و بازی آنلاین خواهید داشت.

اگر دوستان یا بچه های خود را تماشا کرده اید و سر خود را خراشیده اید که تجدید نظر دقیقاً چیست (یا شاید شما قبلاً قانع شده و هیجان زده باشید) ، برجسته خواهیم شد که چه چیزی باعث می شود Minecraft تا این حد برای خیلی ها اعتیاد آور باشد.

برای اکثر مردم ، مهم است که بدانید دقیقاً این بازی بسیار محبوب چیست و چرا دیگران قبل از اینکه چرخش کنند آن را دوست دارند با آن قهر می شوند. بنابراین می خواهیم با نگاهی به تاریخچه Minecraft و بازی که دقیقاً چیست ، شروع کنیم.

بازیMinecraft چیست؟

دانلود بازی ماینکرافت ، قبل از نصب و بازی بازی ، بیایید نگاهی بیندازیم که دقیقا Minecraft دقیقاً چیست ، از کجا آمده است و چه چیزی باعث محبوبیت آن شده است (از اوایل سال 2014 ، این بازی بیش از 100 میلیون بازیکن در سراسر جهان داشته است). با وجود تعداد کپی های زیادی که به فروش رسیده است و بازیکنانی که ثبت نام کرده اند ، خیلی از افراد فوراً آشکار نیستند که تجدید نظر Minecraft چیست و این بازی چگونه توانسته است از بچه های دبستان گرفته تا بازنشستگان را جذب کند.

Minecraft ذهنیت برنامه نویسان و برنامه نویسان بازی سوئدی مارکوس "Notch" Persson است. او هنگام کار به عنوان توسعه دهنده بازی برای Jalbum ، ایجاد بازی را در اوقات فراغت خود آغاز کرد و سرانجام Mojang را تاسیس کرد ، هنگامی که Minecraft به اندازه کافی محبوب شد تا شغل تمام وقت خود باشد.

کار او به شدت تحت تأثیر بازی های ویدیویی قبلی مانند Dungeon Keeper (بازی اواخر دهه 1990 و بازی مدیریتی سیاه چال) ، Dwarf Fortress (یک بازی ساخت جهانی با رویه تولید که در سال 2006 منتشر شد) و Infiniminer (یک بازی کوچک indie که Minecraft را پیش بینی کرده بود) بود. با گیم پلی ماسهبازی مبتنی بر بلوک). اگر می خواهید حس و نسب بازی بازی های ویدئویی Minecraft را بدست آورید ، می توانید در آن بازی ها اکتشاف کنید ، اما آنچه که واقعاً مهم است این بازی ها چیست. بیایید برخی از این شرایط بازی و نحوه ارتباط آنها با Minecraft را برای درک بهتر Minecraft و موفقیت فراری آن تعریف کنیم.

Minecraft به سه ژانر بازی ویدیویی مجزا تعلق دارد و نحوه ایجاد این ژانرها با یکدیگر ، تجربه ای را ایجاد می کند که بازیکنان را به سمت خود جلب می کند. اول ، Minecraft یک بازی دنیای باز است. در بازی های دنیای آزاد شما می توانید در هر کجا که می خواهید پرسه بزنید با محدودیت های بسیار محدودی که به شما تحمیل شده است. در اکثر بازی های ویدئویی ، شما فقط می توانید به آنجا بروید که طراح بازی ویدیویی شما را برای رفتن (و جایی که آنها فضایی را برای شما ایجاد کردند) به آنجا بروید.

دانلود بازیMinecraft چگونه است؟

دانلود بازی Minecraft ، بازی معمولی Super Mario Bros. مهم نیست که چقدر می خواهید در خارج از قلعه Bowser قدم بزنید و در باغ ها پرسه بزنید ، نمی توانید این کار را انجام دهید زیرا طراحان بازی های ویدیویی هرگز برای شما قصد نداشتند که به خارج از قلعه بروید و به قول کد بازی ویدیویی باغ حتی در حقیقت فراتر از اشاره کمی از آن نیست که در هنگام بازی در سطح قلعه از طریق یک پنجره مشاهده می کنید. قطعات بازی فراتر از دسترس بازیکن ، در واقع مانند تزئینات پشت صحنه در یک دکوراسیون هستند.

در Minecraft محدودیت های بسیار کمی مانند آن وجود دارد ، زیرا این بازی قرار نبود که به صورت خطی انجام شود. با استثنائات بسیار اندک ، اگر می توانید چیزی را در Minecraft ببینید ، می توانید به کشف آن بپردازید ، آنرا لمس کنید یا در غیر این صورت با آن تعامل برقرار کنید.

علاوه بر طراحی دنیای آزاد ، Minecraft یک بازی "sandbox" نیز است. اگرچه اصطلاح ماسهبازی غالباً با "دنیای آزاد" به صورت متناوب مورد استفاده قرار می گیرد تا بازی هایی را به نمایش بگذارد

دانلود بازی Minecraft برای کامپیوتر: گرفتن بهترین

اگر می خواهید در همه جا با محدودیت های کمی پرسه بزنید ، یک بازی واقعی sandbox شامل ابزاری است که به بازیکن اجازه می دهد دنیای بازی را تغییر دهد. در همین راستا ، ماین کرافت یک نمایش مجازی از بازی های sandbox است ، که صرف نظر از نحوه بازی شما ، استفاده از ابزارهایی برای تغییر و تعامل با محیط شما اساس اصلی این تجربه است. انتظار می رود که پخش کننده ماین کرافت از دستان و ابزارهای بازی خود برای شکستن ، حرکت ، ساخت و تنظیم مجدد جهان استفاده کند.

سرانجام ، ماین کرافت نیز یک بازی تولید شده با رویه است. این جنبه از بازی با تجربه جهان باز ارتباط تنگاتنگی دارد. در بازی ویدیویی خطی معمولی شما ، طراحان بازی نوعی تونل ایجاد می کنند که در آن بازیکن در طول بازی ، از نقطه A به Point Z منتقل می کند. حتی بازی هایی که احساس بزرگی می کنند و به شما امکان می دهند در مورد کارهایی که می خواهید انجام دهید و به چه ترتیب هنوز هم اساساً خطی هستند در شروع بازی ، شما داستان را دنبال می کنید (و در طول راه از مناظر لذت می برید) ، می رسید. در آخرین ایستگاه در خط قطار بازی خطی ، و بازی به پایان رسیده است. هر ایستگاه روی خط ، هر بقیه مناظر ، هر سیاه چال ، هر آنچه را که در بازی تجربه می کنید توسط طراحان به دقت در آنجا قرار داده شد ، دقیقاً مثل یک خدمه و کارگردان فیلم تجربه ای را که شما در هنگام تماشای فیلم ایجاد می کنید ایجاد می کند.

هیچ مشکلی در ساختن یک بازی به این صورت وجود ندارد ، شما را به خاطر بسپارید ، و بازی های ویدیویی درخشان و نمادین زیادی وجود دارند که دقیقاً با چنین روشی طراحی شده اند ، اما چنین بازی هایی ذاتاً در محدوده محدود شده اند فقط به این دلیل که تعادل صمیمی بین چگونگی می توان زمان و پول زیادی را در بازی و فشارهای مهلت سرمایه گذاری کرد.

 

تغییرات رویه ای پویا به عنوان دنیای بازی با یک روش الگوریتمی ایجاد می شود و اساساً می تواند بی نهایت باشد (فقط با محدودیت های مصنوعی که توسط توسعه دهنده بازی یا محدودیت های محاسباتی سیستم رایانه ای که میزبان بازی است ، اعمال شده باشد) بی نهایت باشد. دنیای Minecraft از این نظر به طور مؤثر نامحدود است زیرا محدودیت اصلی آن محدودیت های محاسباتی محاسبات 32 بیتی است.

اگر می خواستید بزرگترین نقشه کنکوری ممکن (با استفاده از محدودیت های محاسبات 32 بیتی به عنوان آستانه بالای اندازه نقشه) را در مقیاس جهانی واقعی ترجمه کنید (که در آن هر بلوک در Minecraft یک متر مربع است) ، اندازه یک کنکراست نقشه از لبه به لبه می تواند 9.3 میلیون برابر بزرگتر از سطح زمین باشد. در حقیقت ، بازیکنی به نام Kurt Mac با قدم زدن روی نقشه Minecraft به نوعی تجربه ذن تبدیل شد. او چند سال گذشته را صرف قدم زدن در سراسر جهان کرده است - با فرض اینکه او با این کار کنار می رود ، او حدود سال 2040 سفر را تمام می کند.

صحبت های ما در مورد بازی sandbox ، دنیای عظیم و آخرین نکته در مورد چگونگی پیاده شدن Kurt Mac در سرتاسر جهان ، جذابیت واقعی Minecraft را برجسته می کند. این بازی نه تنها از نظر اندازه بی نهایت است بلکه به شکلی که بازی می کنید بی نهایت است.

ماین کرافت در مورد صرفه جویی در یک پادشاهی (یا کل جهان) ، کاوش در غارهای پر هیولا ، ساختن یک شهر کارآمد و پر از چراغ های برقی یا برنامه ریزی یک چرخ دستی دیوانه نیست ، بلکه می تواند همه ، یا هیچ یک از این موارد باشد. شما می خواهید که این باشد. راز موفقیت ماین کرافت این است که بازی جعبه ابزاری است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا بازی را به یکی از بازی های موردعلاقه خود تبدیل کنند ، بازی که در ساخت و ساز ، کاوش ، زنده ماندن یا سایر موارد فوق متمرکز است.

ماین کرافت ، تقریباً مانند محبوبیت بلوک های LEGO® و سایر اسباب بازی های ساختمانی ، به شما امکان می دهد هر آنچه را که می خواهید بسازید بسازید: قلعه ها ، راهپیمایی ها ، کشتی های موشکی ، خانه های عروسک و هر چیز دیگری که در آن قرار دارد. همه در حالی که از ابزاری که با آنها آشنا هستید استفاده می کنید و می توانید به راحتی دستکاری کنید.

هنگامی که خود را با ابزارها و تکنیک هایی که زیربنای دنیای ماین کرافت است آشنا می کنید ، می توانید به راحتی از ابزارهایی برای ساخت ماین کرافت در هر آنچه که می خواهید استفاده کنید. این بازی به یک چاقوی ارتش سوئیس از ساختمان ، ماجراجویی و سرگرمی تبدیل می شود.

 

با یک بازی که می تواند هر بازیکنی باشد که بخواهد باشد ، جذابیت دارد؟ این که آیا شما علاقه مند هستید زیرا به دنبال یک بازی جدید هستید تا بتوانید خود را گم کنید یا می خواهید دقیقاً بدانید که چرا کودک یا نوه شما اینقدر به طور کامل در ماین کرافت پیچیده شده است ، ادامه دهید. بازی را انجام دهید و از طریق نصب بازی تا درک زیرپناهان زیباتر آن ، همه چیز را طی کنید.
چه چیزی می توانم ماین کرافت را اجرا کنم و چقدر هزینه دارد؟

Minecraft بسیار محبوب است و همانطور که می توانید تصور کنید ، برای انواع مختلف سیستم عامل ارسال و تصویب شده است. بازی اصلی Minecraft برای رایانه های رومیزی ایجاد شد و نسخه دسک تاپ محبوب ترین نسخه Minecraft است.

نسخه کامپیوتر Minecraft

نسخه PC Minecraft مبتنی بر جاوا است و در هر دستگاه ویندوز ، مک یا لینوکس با جاوا نصب شده و سخت افزار مناسب قابل پخش است. اگرچه Minecraft به لطف تمایلات حداقلی گرافیکی و رابط کاربری بسیار ساده به نظر می رسد ، اما زیر سطح بازی پیچیده و پیشرفته است و نسل رویه ای

 

به همین دلیل ، نسخه PC Minecraft نسخه نمایشی گسترده ای دارد که توسعه دهندگان به شما توصیه می کنند قبل از خرید از آن استفاده کنید تا مشخص کنید رایانه شما می تواند یک تجربه صاف و لذت بخش Minecraft را ارائه دهد (ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه حالت آزمایشی را امتحان کنید. فقط در یک لحظه)

اگر به تمام سیستم عامل های مختلفی که Minecraft می تواند به آن دسترسی داشته باشد دسترسی دارید ، ما اکیداً توصیه می کنیم با نسخه PC اصلی به نسخه های جایگزین مانند نسخه های موجود برای دستگاه های تلفن همراه و کنسول های بازی بروید. اگرچه نسخه رایانه شخصی 27 دلار قیمت دارد و آن را به گران ترین نسخه Minecraft تبدیل می کند ، اما متناسب ترین آن است و قطعاً بیشترین استفاده را برای شما ایجاد می کند که در سرورهای چند نفره متنوع هستید و چگونه می توانید بازی را با بسته های mod تغییر دهید. .
Minecraft Pocket Edition

علاوه بر نسخه دسک تاپ ، یک نسخه Pocket Minecraft (PE) نیز وجود دارد. Minecraft PE برای دستگاه های Android و iOS در دسترس است و 7 دلار قیمت دارد. نسخه Pocket به طور قابل توجهی کمتری نسبت به نسخه رایانه های شخصی کمتری دارد. برای مثال مشکلی برای پخش Minecraft PE در iPad 1 قدیمی وجود نداشت.

اگرچه Minecraft PE برای بازی در بازی بسیار عالی است ، اما نسبت به نسخه PC دارای محدودیت هایی نسبتاً سخت است. کلیه مطالب جداگانه از نسخه های PC و Console است (بنابراین شما فقط می توانید به سرور های چند نفره بپیوندید ، به عنوان مثال ، که برای Minecraft PE در نظر گرفته شده است).

Redstone ، نسخه مدارهای الکتریکی / الکتریکی Minecraft ، و یک عنصر بسیار مهم از بسیاری از سازه های موجود در PC Edition ، از نسخه Pocket به طور کامل مفقود است. برخلاف نقشه جهانی تقریبا نامتناهی Minecraft PC Edition ، نقشه های Pocket Edition به بلوک های 256 x 256 محدود شده است. در حالی که هنوز فضای کافی برای گردش و ساخت وجود دارد ، این یک تجربه بزرگ نیست.

در حالی که بسیاری از بازیکنان با محدودیت های Pocket Edition اشکالی ندارند ، یک شکایت تقریباً جهانی این است که چگونه kludgy با استفاده از کنترل های روی صفحه نمایش با استفاده از ماوس و صفحه کلید در رایانه شخصی یا یک کنترل کننده کیفیت در Console Edition مقایسه می شود.
نسخه کنسول Minecraft

بازیکنان کنسول می توانند نسخه ای از کنسول Minecraft Console Edition (CE) را برای پلتفرم Xbox و برای پلتفرم پلی استیشن (هر دو مبلغ 20 دلار) انتخاب کنند. از آنجا که Console Edition به طور خاص برای پلتفرمی که در آن مستقر شده است تنظیم شده است ، می توانید بدون نگرانی در مورد نیازهای سخت افزاری ، انتظار بازی راحت داشته باشید.

نسخه های اولیه نسخه کنسول کمی در اطراف لبه ها بود. نسخه های Xbox و PlayStation تفاوت معنی داری داشتند و از همگام سازی خارج بودند. همه نسخه های کنسول نسخه اکنون در حال همگام سازی هستند و به روزرسانی های همزمان را دریافت می کنند. در مقایسه با Pocket Edition ، Console Edition بسیار پیشرفته است و از نزدیک شبیه PC Edition است. با این حال ، مانند نسخه Pocket Edition ، جهان هنوز هم در اندازه بلوک های 864 x 864 بزرگتر است.

یک تفاوت مهم بین کنسول نسخه با تمام نسخه های دیگر این است که این برنامه از پخش اسپلیت محلی پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید با حداکثر سه دوست بازی مشترک را مبلغ کنید.
Minecraft Raspberry Pi Edition

سرانجام ، Minecraft حتی به Raspberry Pi منتقل شده است. Pi Edition از دیدگاه آموزشی به ویژه جالب است. Pi Edition در نظر گرفته شده است که به عنوان یک ابزار آموزشی مورد استفاده قرار گیرد و شامل ابزارهایی برای برنامه نویسان جوان و علاقه مندان برای تغییر در واقع کدهای بازی است.

نسخه Pi بر اساس نسخه Pocket ساخته شده است اما شامل Creative Mode است و فاقد Survival Mode یا هر عنصر مرتبط با Survival Mode است.

ما نمی توانیم به اندازه کافی قوی بر بخش آموزشی / تجربی Pi Pi Edition تأکید کنیم. اگر می خواهید تجربه کامل کنکوری ، اینگونه نباشد. اگر می خواهید هیجان بازی ویدیویی را انتخاب کنید ، در سطح کد بازی می کنید و به روده های آن نگاه می کنید ، نسخه Pi برای شما.
همراه با هر نسخه ای را دنبال کنید

به منظور دستیابی به این سریال How-To Geek School ، ما به نسخه رایانه ای متمرکز خواهیم شد زیرا بیشترین کاربردی را دارد ، دارای بیشترین ویژگی ها است و بهترین چارچوبی را ارائه می دهد که در آن می توان درباره همه موارد شگفت انگیز شما بحث و برجسته کرد. می تواند با Minecraft انجام دهد.

حتی اگر شما علاقه مند به بازی در نسخه های PE ، CE یا Pi هستید ، با این حال ما به شدت توصیه می کنیم سری را بخوانید زیرا اکثر اطلاعات مربوط به همه نسخه ها است. اگر از نسخه غیر رایانه ای استفاده می کنید ، پیوندهایی را که در بالا ارائه دادیم به Minecraft Wiki میزبان در Gamepedia ارائه دهید تا ببینید چه عناصر نسخه PC از نسخه مورد استفاده شما گم شده است.
نصب Minecraft

پس از اینکه به رایانه های شخصی توجه کردید ، وقت آن است که نسخه Minecraft خود را نصب کرده و آن را برای چرخش بکشید.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای tfun.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:tfun.ir | نقشه سایت